Söögikohad Tõrvas

Tõrva linn asub Lõuna-Eestis ja jääb Valga linnast 30 km kaugusele. Tõrva võlub külastajaid unikaalse loodusega ning suvituslinnale kohaselt asub Vanamõisa järve ääres Baltikumi kõrgeim vettehüppetorn. Aktiivse puhkuse raames saab minna näiteks valguspaadimatkale Koorküla Valgjärvel või hoopiski tõukekelgumatkale Taagepera piirkonnas. Loodussõbrad võivad sammud seda näiteks Soontaga matkarajale, Hummuli terviserajale või Helme koobastesse.

Mitmed Tõrva populaarsed söögikohad on hiljuti uksed sulgenud, kuid siiski on linnas mitmeid söögikohti, kus keha kinnitada. Kohvik Läti Saatkond on populaarne koht, kus pakutakse head toitu ja meeldivat teenindust. Keskmisest kõrgemas hinnaklassis on Resto Wagenküll. Kiirtoitu pakutakse muuhulgas Mulgi Mugilas, Zummmmm Grillis ja Tõrva Veemõnula Kohvikus.

KOHVIK LÄTI SAATKOND

Fotode allikas: Kohvik Läti Saatkond Google arvustused

Hinnataseme vahemik: eelroad: 6-9 eurot / pearoad: 11,9-15,2 eurot

Musta kohvi hind: N/A

Latte hind: N/A

Veebilehe aadress: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063607508436 

Menüü link: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=521113196685593&set=pb.100063607508436.-2207520000.&type=3 

Telefoni nr broneerimiseks: 764 0050

Tripadvisori rating/skoor

Google rating/skoor: 4,5

Kirjeldus: Omapärase nimega Kohvik Läti Saatkond on sobilik koht hea toidu nautimiseks või tähtpäevade tähistamiseks. Söögikoht on avatud esmaspäevast reedeni kell 8.30–20, laupäeviti kell 11–20 ja pühapäeviti kell 11–18. Restorani mahub einestama umbes 50 inimest ja suvel avatud väliterrassile umbes 25 inimest. Läti Saatkonda on lubatud ka lemmikloomad ning lapsed saavad energiat kulutada mängutoas.

Läti Saatkonnas pakutakse suupisteid, kausitoite, pastasid, pitsasid, pearoogasid ja taimetoite. Külastajate tagasiside põhjal on hinnad oodatust veidi kallimad. Pannipitsasid saab tellida kahes erinevas suuruses ja valikust leiabki muuhulgas kanapitsa, lõhepitsa ja juustupitsa. Pearoogadest tasub proovida näiteks kauaküpsetatud veisefileed või pardikoiva confit. Magusasõpradele pakutakse koogivalikut, jäätisekokteili ja šokolaadi fondant’i. Lastele on võimalik tellida juustust singipastat, friikartuleid ning pitsat vorsti ja juustuga. Külastajad kiidavad korduvalt Läti Saatkonna meeldivat teenindust ja hubast atmosfääri.

RESTO WAGENKÜLL

Fotode allikas: Resto Wagenküll Google arvustused

Hinnataseme vahemik: eelroad: 13-19 eurot / pearoad: 19-32 eurot

Musta kohvi hind: 3,5 eurot

Latte hind: 4 eurot

Veebilehe aadress: https://www.wagenkull.ee/maitsed/resto-wagenkull-2/ 

Menüü link: https://www.wagenkull.ee/maitsed/resto-wagenkull-2/ (tuleb veidike alla kerida)

Telefoni nr broneerimiseks: 5556 2034

Tripadvisori rating/skoor: N/A

Google rating/skoor: 4,5

Kirjeldus: Tõrva kesklinnast veerandtunnise autosõidu kaugusel asub Resto Wagenküll. Ajaloolise hõnguga söögikoha akendest avaneb ilus vaade lossipargile. Restoranis toimetavad kokad avatud köögis, seega on külastajatel võimalik toidu valmimise protsessi lähedalt jälgida. Söögikohas peetakse oluliseks kohalikku toorainet ja nii ongi mitmed koostisosad pärit Lõuna-Eesti taludest ja metsadest. Küll aga on klientide sõnul tegemist pigem kallimas hinnaklassis oleva restoraniga. Resto Wagenküll on avatud pühapäevast neljapäevani kell 12–23 ja reedel ning laupäeval kell 12–00.

A la carte menüüst leiab laias valikus eelroogasid, suppe, pearoogasid ja desserte. Sobiva joogi saab valida rikkaliku valikuga joogikaardist. Külastajate seas on menukad lõhe ja koha uhhaa, kohafilee ja New York steik. Magustoiduks saab tellida muuhulgas kooke, jäätist ja šokolaadi-fondant’i. Mitme kliendi sõnul on koogitükid suured ja mahlased. Lastele pakutakse Resto Wagenküllis koorest kanapastat, lihapalle või viinereid kartulipüreega ja jäätist.

MULGI MUGILA

Fotode 1 ja 3 allikas: Mulgi Mugila Google arvustused

Foto 2: Allikas: Mulgi Mugila Facebook profiil

Hinnataseme vahemik: N/A

Musta kohvi hind: N/A

Latte hind: N/A

Veebilehe aadress: https://www.facebook.com/MulgiMugila/ 

Menüü link: N/A

Telefoni nr broneerimiseks: 5740 8115

Tripadvisori rating/skoor: 4,5

Google rating/skoor: 4,4

Kirjeldus: Mulgi Mugila asub Valga maantee ääres Maxima kaupluse kõrval. Pika ehitustöö tulemusel avati hiljuti uus hoone, kuhu mahub einestama vähemasti 40 inimest. Kuna toidukohas on võrreldes varasemaga ruumi oluliselt rohkem, siis on plaanis värskendada ka menüüd. Mulgi Mugila on avatud iga päev kell 11–22.

Hetkel ei õnnestu söögikoha menüüd internetist leida, kuid klientide tagasiside põhjal tundub, et valdavalt pakutakse Mulgi Mugilas kiirtoitu. Näiteks saab tellida erinevaid burgereid, praade ja snäkke. Külastajate sõnul tasub proovida megaburgerit või kanaburgerit. Ikka ja jälle tuuakse tagasisides esile meeldivat teenindust ja madalaid hindasid.

ZUMMMMM GRILL

Fotode 1 ja 3 allikas: Zummmmm Grill Google arvustused

Foto 2: Allikas: Zummmmm Grill Facebook profiil

Hinnataseme vahemik: 2,8-4,7 eurot

Musta kohvi hind: N/A

Latte hind: N/A

Veebilehe aadress: https://www.facebook.com/people/Zummmmm-GRILL/100057629131688/ 

Menüü link: https://www.facebook.com/photo/?fbid=609234531007513&set=pb.100057629131688.-2207520000

Telefoni nr broneerimiseks: 5378 5590

Tripadvisori rating/skoor: N/A

Google rating/skoor: 5,0

Kirjeldus: Zummmmm Grilli leiab Tikste Coopi kõrvalt ning söögikoht pakub külastajatele kiirtoitu. Zummmmm on avatud pühapäevast neljapäevani kell 11–18 ja reedel ning laupäeval kell 11–20. Soovi korral saab toitu telefoni teel ette tellida.

Menüüst leiab laias valikus hamburgereid. Näiteks saab tellida muna-, kebabi-, viineri- ja peekoniburgerit. Vrappe on valikus kolm: peekonivrapp, kanavrapp ja kebabivrapp. Tõsisemaks kehakinnituseks sobib hästi praad, muuhulgas on valikus friikartulid grillvorstiga, šnitsliga ja kananagitsatega. Zummmmm GrillIis pakutakse snäkke, mida on valikus neli: pelmeenid, krabisõrad, kananagitsad ja snäkkide mix.

TÕRVA VEEMÕNULA KOHVIK

Fotode allikas: Tõrva Veemõnula kodulehekülg

Hinnataseme vahemik: 3,5-8,5 eurot

Musta kohvi hind: 2,5 eurot

Latte hind: 2,5 eurot

Veebilehe aadress: https://veemonula.ee/kohvik/ 

Menüü link: https://veemonula.ee/kohvik/ (tuleb veidi allapoole kerida)

Telefoni nr broneerimiseks: N/A

Tripadvisori rating/skoor: N/A 

Google rating/skoor: N/A

Kirjeldus: Tõrva Veemõnulas saab kogu perega nautida vee- ja saunamõnusid. Pikemaks spaapuhkuseks saab broneerida ka ööbimise hotellis. Tühja kõhu pärast pole tarvis samuti muret tunda, sest Veemõnulas asub kohvik. Oste saab sooritada ka basseinibaarist, mille tarvis on vaja vaid käepaela viibata. Soovi korral saab kohvikut külastada ilma vee- ja saunakeskuse piletit ostmata. 

Menüüs on pigem kiiresti valmivad toidud, näiteks pakutakse veiselihaburgerit, pelmeene, kanasalatit ja friikartuleid. Maiustamiseks sobivad muuhulgas pannkoogid, churro’d ja koogilõigud. Janu kustutamiseks pakutakse Veemõnula kohvikus karastusjooke, smuutisid ja kuumasid jooke. Menüüst ei puudu ka erinevaid kokteilid, veinid ja lahjad alkohoolsed joogid.

Scroll to Top