Söögikohad Narvas

Rikkaliku ajalooga Narva linnal on oma külastajatele palju pakkuda nii kultuuri valdkonnas, vaba aja veetmise valdkonnas ja ka toidukohtade valdkonnas. Linnas, mis on üheks vanimaks asulaks Eestis, on palju alajoolisi ja traditsioone austavaid toidukohti, mille menüüsse kuuluvad väga vanade retseptide järgi valmistatud toidud, mida mujalt nii kergesti leida pole võimalik. Siiski jagub Narvas piisavalt ka tänapäevasemaid paljudele meeldivaid kiirtoidukohti ning peenemale maitsele on seal ka mitmeid tipptasemel gurmeerestorane. Enamus toidukohti jääb pigem siiski madalasse ja ka keskmisesse hinnaklassi, kuid leidub ka kohti, kus hinnad on kallimad. Kuigi valik võib osutuda keeruliseks kuna toidukohti on tõesti palju siis leidub kindlasti lausa mitmeid meelepäraseid toidukohti kõigile erinevatele maitsetele. 

PIZZA STATION

Fotode allikas: PIZZA / STATION Google arvustused

Hinnataseme vahemik: 3-12 eurot

Musta kohvi hind: N/A

Latte hind: N/A

Veebilehe aadress: https://www.facebook.com/monkpizzastation/?paipv=0&eav=Afb1BvfnnSjwhxlgwDVXy46plJ0ZkFqXF2L3Yhv7BrGXFDUxBLoisGJ6odS1YZjbhRw&_rdr 

Menüü link: N/A

Telefoni nr broneerimiseks: 5868 0068

Tripadvisori rating/skoor: 4,5

Google rating/skoor: 4,2

Kirjeldus: Üheks madalama hinnaklassiga kuid väga populaarseks toidukohaks on restoran Pizza Station, mis asub Narva suurimas ostukeskuses- Astri keskuses. Pizza Station on populaarne kiire teeninduse, madalate hindade ning klassikaliste pitsade tõttu. Peale suure valiku erinevate põhjadega pitsade pakub restoran ka erinevaid suppe, salateid, pastarooge, sushirulle ning magustoite. 

Suuremate pitsade puhul pakub Pizza Station erilist võimalust ka erinevaid pitsasid omavahel kombineerida ja panna mitu erinevat pitsat omavahel kokku üheks suureks pitsaks, et igaüks saaks just oma lemmiku tüki pitsat. Restorani on oodatud kõik külalised, ka lapsed- lastele on olemas lastemenüü ning väiksematele ka beebitoolid. Toitude hinnad jäävad vahemikku €3 – €12. Peale toitlustuse pakub restoran ka taimetoidu valikut, gruppide toitlustust, päevapakkumisi ning toidu kaasa tellimise võimalust. 

BRO GRILL CAFE & SHAWARMA

Fotode allikas: BRO grill cafe & shawarma Google arvustused

Hinnataseme vahemik: N/A

Musta kohvi hind: N/A

Latte hind: N/A

Veebilehe aadress: https://brocafe.ee/ 

Menüü link: N/A

Telefoni nr broneerimiseks: 5333 5350

Tripadvisori rating/skoor: 4,5

Google rating/skoor: 4,4

Kirjeldus: Odavama hinnaklassi sisse jääb veel ka kohvik Bro Grill Café & Shawarma, mis on küll veel uus, kuid kiiresti populaarsust kogunud toidukoht. Bro Grill Café & Shawarma asub Narva südalinnas, Peetri platsil. Olemas on ka lastemenüü ning valik taimetoitlastele. Toite saab nautida nii siseruumis kui ka välisterrassil. 

Just Bro Grill Café & Shawarma kohvikust saab linna parimat shawarma rooga, mis on liha ja muude lisanditega täidetud leib ning mille tooraineks kasutatakse vaid värsket Eesti liha ning värskeid kodumaiseid köögivilju. Populaarsed on ka muud grilltoidud ja wokiroad. Kohvik pakub ka burgereid, erinevaid pitsasid, salateid, rohkelt erinevaid snäkke, hot doge ning magustoite. 

SUSHI KING

Fotode allikas: Sushi King Narva Google arvustused

Hinnataseme vahemik: suupisted: 3-5,8 eurot / sushi’d (8 tk): 8-13,5 eurot

Musta kohvi hind: N/A

Latte hind: N/A

Veebilehe aadress: https://sushiking.ee/et 

Menüü link: https://sushiking.ee/et/menu 

Telefoni nr broneerimiseks: 5622 2440

Tripadvisori rating/skoor: 4,5

Google rating/skoor: 4,3

Kirjeldus: Veel üheks pisut odavama hinnaklassiga, kuid kohalike seas väga populaarseks kohaks, on Sushi King, mis asub jällegi Narva kesklinnas. Sushi King pakub nii Jaapanist inspireeritud eksootilisi toite, suurt valikut värskeid mereande kui ka rohkelt Euroopa päraseid toite. Menüü on seal vägagi rikkalik ja omale meelepärase toidu leiab igaüks. 

Toitudest pakutakse seal selliseid toite nagu maki, hosomaki, sashimi, erinevad wokid, salatid, burgerid, supid ning rohkelt nii eksootilisi kui ka kodumaiseid magustoite. Sushi King restoranis on lisaks ka väga lai valik huvitavaid mereande, poke kausse ning suupisteid. Neile, kellele ei ole toores kala nii meeltmööda, pakub Sushi King ka sushit küpsetatud kujul, mis suurendab klientide valikut veelgi ning lastele on olemas ka lastemenüü. Toitu saab tellida kaasa ning kojuvedu Narva piires on vaid 3 eurot. Tihedatele külastajatele pakub restoran ka erinevaid kampaaniaid ja soodustusi.

M.CHAGALL RESTORAN

Fotode allikas: Restaurant M.Chagall Google arvustused

Hinnataseme vahemik: eelroad: 9-16 eurot / pearoad: 7-20 eurot

Musta kohvi hind: N/A

Latte hind: N/A

Veebilehe aadress: https://narvahotell.ee/restaurant/ 

Menüü link: https://narvahotell.ee/restaurant/ (tuleb veidike alla kerida)

Telefoni nr broneerimiseks: +372 35 99 600

Tripadvisori rating/skoor: 4

Google rating/skoor: 4,1

Kirjeldus: Keskmisesse hinnaklassi jääb näiteks Narva hotelli restoran M. Chagall, mis asub vaid jalutuskäigu kaugusel Narva linnusest ja promenaadist. Restoran on oma nime saanud kuulsa kunstniku Marc Chagalli järgi ning paljusid tema teoseid saab ka restoranis seintel näha. Menüü koostamisel on saadud inspiratsiooni Euroopa köögi traditsioonidest ning à la carte restoranist võib leida erinevaid suupisteid, salateid, suppe, pastaroogasid, wrappe, pearoogasid, magustoite ning valiku lastele. 

Peale toitlustuse pakub restoran tähtpäevade või sündmuste tähistamiseks privaatset banketisaali ning konverentsikeskuse külastajatele on olemas ka eraldi välja töötatud mitmekülgne menüü pausideks. Veel on võimalik restoranis tähistada nii tähtpäevi, pidada sünnipäevapidusid kui korraldada ka firmaüritusi. Tihti toimuvad ka degustatsioonid ja meistriklassid. M. Chagall pakub  ka cateringi, gruppide toitlustust, taimetoidu valikut, elavat muusikat, lastemenüüd, päevapakkumisi, gourmet restarani ning toidu koju või kaasa tellimise võimalust. 

Restorani alla kuulub ka väiksem kiirtoidukohvik Ekspress Café, kus pakutakse maitsvat, kiiret ning kerget einet. Ekspress Café on rohkem küll keskendunud kuumadele jookidele, mille valik on väga lai ning leida võib ka erinevaid kvaliteetseid kohvi- ja teemarke. Menüü on samuti koostatud põhimõttel, et toidud oleksid kerged, maitsvad ning valmiksid kiiresti. Toite saab süüa nii kohvikus sees kui ka väljas suveterrassil.

KOHVIK MUNA

Fotode allikas: Kohvik Muna Google arvustused

Hinnataseme vahemik: eelroad: 7-9 eurot / pearoad: 9-15 eurot

Musta kohvi hind: N/A

Latte hind: N/A

Veebilehe aadress: https://www.kohvikmuna.ee/ 

Menüü link: https://www.kohvikmuna.ee/ (tuleb veidike alla kerida)

Telefoni nr broneerimiseks: 354 9665 

Tripadvisori rating/skoor: 4,5

Google rating/skoor: 4,5

Kirjeldus: Veidi kallimas hinnaklassis on väga populaarne kohvik Muna, mis asub samuti Narva südames, Raekoja platsil. Kohvikus on igapäevaselt a la carte menüü ning argipäeviti ka päevapakkumised, mis vahetuvad üsna tihti. Toitudest pakub kohvik erinevaid eelroogu, suppe, pearoogu ning magustoite. 

Kohvikul on olemas enda kondiitrilett, kus on saadaval ka värsked ning kohvikus kohapeal valmistatud käsitöökoogid, võileivad, wrappe, salateid ning magustoite. Kohvik on lastesõbralik- lastele on olemas lastemenüü ning mängutuba, kus jagub tegevust nii suurematele kui ka väiksematele. Toite saab nautida nii sees kui ka väliterrassil, kuhu võib kaasa võtta ka lemmikloomi. 

Peale toitude pakub kohvik ka gruppide toitlustust, cateringi teenust, päevapakkumisi, lastemenüüd, taimetoidu valikut, gluteenivaba valikut ja laktoosivabu valikuid ning kaasa tellimise võimalust. Lisaks pakub kohvik ka ruumide renti, kus saab korraldada nii suuremaid üritusi kui ka väiksemaid kogunemisi. 

THE IRISH EMBASSY PUB

Fotode allikas: The Irish Embassy Pub Narva Google arvustused

Hinnataseme vahemik: eelroad: 7,9-8,9 eurot / pearoad: 6,9-15,9 eurot

Musta kohvi hind: N/A

Latte hind: N/A

Veebilehe aadress: https://embassypub.ee/ 

Menüü link: https://embassypub.ee/menuu-narvas/ 

Telefoni nr broneerimiseks: 601 1990

Tripadvisori rating/skoor: 4,5

Google rating/skoor: 4,5

Kirjeldus: Veel üheks kallima hinnaklassiga kohaks on The Irish Embassy Pub, mis asub samuti Narva keskuses. The Irish Embassy Pub on populaarne oma ainulaadse Iiripärase toidu ning joogivaliku poolest ning meeleoluka ja sõbraliku seltskonna poolest. Kohapeal on umbkaudu 40 erinevat õllesorti ning parim vaadiõlle valik Narvas, lisaks on pubis ka TV vaatamise võimalus igast lauast. 

Menüüst võib leida valiku snäkke, eelroogasid, pearoogasid, suppe, pastaroogasid, erinevaid pitsasid, magustoite ning pubiroogasid. Toitude valmistamisel on kasutatud värsket Eesti toorainet ning menüü on kokku pandud just nii, et toidud sobiksid pubis pakutavate vaadiõlledega. The Irish Embassy Pub sobib külastamiseks nii tavaoludes kui ka pidulikumate sündmuste puhul, nii üksinda toidu nautimiseks kui ka suurema seltskonnaga aja veetmiseks. 

Külastajate hulgas on populaarne toite ja jooke nautida väliterrassil, kus on ka lemmikloomad lubatud. Peale toitlustuse pakub pubi ka allergikute menüüd, lastemenüüd, taimetoidu valikt, gruppide toitlustust, päevapakkumisi ning toidu kaasa või koju tellimise võimalust. 

NARVA PÄRL

Fotode allikas: Pärl Google arvustused

Hinnataseme vahemik: eelroad: 7-17,5 eurot / pearoad: 9,5-18,9 eurot

Musta kohvi hind: 3 eurot

Latte hind: 3,5 eurot

Veebilehe aadress: https://restoranparl.ee/ 

Menüü link: https://restoranparl.ee/menuu/ 

Telefoni nr broneerimiseks: 356 0165

Tripadvisori rating/skoor: 3,5

Google rating/skoor: 4,1 

Kirjeldus: Populaarne kallima hinnaklassiga toidukoht on näiteks ka restoran Narva Pärl, mis asub samuti Narva keskmes. Restoran Narva Pärl on eriline selle poolest, et see pakub eritellimusena valmistatud roogi ehtsa tule peal ning toite a la carte menüüst. Iga toidu valmistamisele lähenetakse individuaalselt ja kliendi soove arvestades valmivad klientidele kõige meelepärasemad road. 

Menüüst leiab suure valiku erinevaid roogasid, näiteks suupisteid, eelroad, pearoad, grilltoidud, salatid, supid, pastad ning magustoidud. Lisaks sellele pakub restoran ka väga laia valikuga veinikaarti. Peale toitude pakub restoran ka allergikute menüüd, cateringi teenust, gruppide toitlustust, päevapakkumisi, eripakkumisi, taimetoidu valikut, lastemenüüd ning toidu koju või kaasa tellimise võimalust. Restoranis toimuvad tihti ka üritused, millest on külastajatel võimalik osa saada.

RESTORAN RONDEEL

Fotode allikas: Restoran Rondeel Google arvustused

Hinnataseme vahemik: eelroad: 8-14 eurot / pearoad: 8-22 eurot

Musta kohvi hind: N/A

Latte hind: N/A

Veebilehe aadress: https://rondeel.ee/ 

Menüü link: https://www.facebook.com/Rondeelrestoran/menu/?id=100049091727012&sk=menu  

Telefoni nr broneerimiseks: 359 9250

Tripadvisori rating/skoor: 4,5

Google rating/skoor: 4,4

Kirjeldus: Kallima hinnaklassi sisse jääb näiteks ka väga palju tunnustust saanud ajalooline restoran Rondeel, mis asub Narva linnuse vahetus läheduses, ajaloolises 16. sajandil ehitatud suurtükitornis. Eriliseks teeb restorani ka ebatavaline menüü, nimelt on menüü inspireeritud ajaloolistest rahvaste köökide maitsetest. Restorani  kõrget kvaliteeti soovitab ka populaarne Põhja- ja Baltimaade toidukohti hindav White Guide, mille restoranigiidi on restoran pääsenud aastatel 2018-2022.

Rondeelis on ka Narva suurim käsitööõllede valik- seal on umbes 100 erinevat käsitööõlut. Toiduvalikust võib leida nii eelroogasid, pearoogasid, suppe, salateid, suupisteid, pastaroogu, erinevaid juurikarooge ning magustoite. Veel pakub restoran gruppide toitlustamist, lastemenüüd, taimetoidu valikut, allergikute menüüd, cateringi ning toidu kaasa või koju tellimise võimalust.

Ülaltoodud toitlustuskohad on vaid väike osa sellest, mida Narval nii toidu kui ka erinevate huvitavate maitsete osas pakkuda on ning omapäraseid ja erilisi kohti võib sealt leida veel küllaga. Rohkelt on Narvas ka selliseid toidukohti, mis on inspiratsiooni saanud just vanadest Venemaa traditsioonidest ning Venemaale iseloomilikust köögist. Paljudel toidukohtadel on ka huvitavad legendid ja lood, erilised lisateenused või omapärased menüüd, mis teevad just neid eriliseks ning kutsuvad kliente end külastama.

Scroll to Top