Söögikohad Keilas

Keila on suure rahvaarvuga väike linn, mille teeb eriliseks see, et suurem osa linnast asub väikese mäe peal ja teine pool on kaetud metsade, soode ja heinamaadega. Seega peetakse Keilat väga roheliseks ja loodussõbralikuks linnaks. 

Peamiselt on Keilas tagasihoidlikumad ja taskukohased restoranid, mis sobivad nii igapäevaseks külastamiseks kui ka pidulike sündmuste pidamiseks. Keilas on enamus restorane ja toidukohti inspireeritud erinevate riikide kohalikest toitudest ja neid on püütud edasi anda nii hästi, kui keegi seda oskab. Peale restoranide on muidugi olemas ka kiirtoidu söögikohad.

Kuigi linn on väike siis toidukohti nii väikese linna kohta on Keilas piisavalt. Toidukohad, mis on siin artiklis mainitud, on valitud nii kohalike kui ka juhuslike külastajate arvustuste põhiselt seega on siin vaid kõige positiivsema arvustusega toidukohad Keila linnast. 

PUBI SCOTTISH HOUSE

Fotode allikas: Scottish House Google arvustused

Hinnataseme vahemik: eelroad: 3,8-13,5 eurot / pearoad: 5,2-15,9 eurot

Musta kohvi hind: 2 eurot

Latte hind: 2,4 eurot

Veebilehe aadress: http://www.villemipubid.ee/scottish-house/

Menüü link: http://www.villemipubid.ee/scottish-house/soogid/

Telefoni nr broneerimiseks: +372 6229227

Tripadvisori rating/skoor: 4,5

Google rating/skoor: 4,5

Pubi on avatud: iga päev kella 11.00 kuni 24.00. 

Kirjeldus: Pubi Scottish House on oma inspiratsiooni saanud ehtsast šoti miljööst. Menüüs pakutakse erinevaid šoti rahvusroogasid, mis on proovitud järele teha nii tõetruult kui võimalik.

Scottish House on ainuke omalaadne pubi Eestis, mis on pühendatud täielikult just selleks, et anda edasi Šoti kultuuri. Kultuuri annab pubi edasi mitte ainult šoti rahvusliku menüüga vaid terve maja nii seest kui väljast on justkui šotimaalt siia toodud.

Menüü on väga rikkalik ja omale meelepärase toidu leiab pubist kindlasti igaüks. Toidu nautimiseks on pubil ka välisterrassi võimalus. Pubi on väga lastesõbralik- samal ajal kui täiskasvanud terrassil einestada saavad, on lastel võimalik mängida maja kõrval asuval suurel mänguväljakul. Lisaks toidule pakub pubi ka meelelahutuslikke üritusi ja spordiüritusi. 

Hinnad pubis on väga erinevad. Leidub nii taskukohasemaid toite kui ka veidi kallimaid toite- hinnad on vahemikus 3.30 eurot kuni 15.90 eurot. Praed, salatid ning supid on pubis sõltumata oma hinnast väga suured ja kõhu saab neist kindlasti täis. Külastajate hinnang pubile nii tripadvisor.ee, puhkaeestis.ee kui ka Google järgi on lausa 4,5 tärni ning enamus arvustusi on väga positiivsed. 

LEGENDS CLASSIC DINER

Fotode allikas: Puhka Eestis veebisait, Restoran Legends Classic Diner

Hinnataseme vahemik: eelroad: 4,6-17,9 eurot / pearoad: 11,8-24,9 eurot

Musta kohvi hind: N/A

Latte hind: N/A

Veebilehe aadress: https://legendsdiner.eu/ 

Menüü link: https://legendsdiner.eu/menuu/

Telefoni nr broneerimiseks: +372 5675 5556 

Tripadvisori rating/skoor: 4

Google rating/skoor: 4,6

Kirjeldus: Legends Classic Diner on Keila äärelinnas asuv kogupererestoran. Oma inspiratsiooni on restoran saanud Ameerikast- kogu restorani interjöör on ehtsa Ameerika dineri hõnguga ning justkui vanast filmist tänapäeva toodud.

Restorani menüü on väga rikkalik- sealt leiab nii klassikalisi Ameerikale omaseid hommikusööke, burgereid ja liha kui ka kergemaid võileibu, poke kausse, taimseid salateid ning suupisteid. Ameerikale kohaselt on toitude portsjonid üsna suured.

Lastele on olemas nii eraldi toiduvalik kui ka restorani sees asuv mängunurk. Külastajate kindlad lemmikud on restorani Ameerikapärased lihatoidud ning burgerid- mis pidid olema suurepärased.

Hinnad Legends Classic Dineri restoranis on samuti mitmekülgsed- sealt leiab toite hinnaklassis 4.60 eurot kuni 24.90 eurot. Samuti tuletame meelde, et toitude portsjonid on üsna suured. 

Külastajate hinnang pubile nii tripadvisor.ee kui ka puhkaeestis.ee järgi on 4 tärni ning ka seal kiidetakse väga restorani Ameerikapäraseid burgereid ning lihatoite. Google hinnang restoranile on aga lausa 4,6 tärni.

RESTORAN KEGEL


Fotode allikas: Avasta Harjumaad veebisait, Kohvik-restoran Kegel

Hinnataseme vahemik: 2,8-7,5 eurot

Musta kohvi hind: N/A

Latte hind: N/A

Veebilehe aadresshttp://www.kegel.ee/go/MSwyLDAsMSwx/ 

Menüü link: http://www.kegel.ee/go/MSwyNiwwLDEsMQ/ 

Telefoni nr broneerimiseks: +372 6704 024

Tripadvisori rating/skoor: 3

Google rating/skoor: 4,3

Kirjeldus: Kegel on restoran-kohvik, mis asub ajaloolises Keila raudteejaama hoones. Restorani teeb eriliseks just selle ajalooline ja hubane interjöör ning ka see, et toitude valmistamisel kasutatakse elavat tuld. Menüüs on enamasti kodused toidud kuid peale tavamenüü pakub Kegel ka värskeid pagaritooteid, mis on nende enda poolt kohapeal valmistatud- näiteks saab sealt kringleid, torte, kooke ning palju muud.

Hinnad restoranis on väga taskukohased- alates 2.80 eurost kuni 7.50 euroni. Küll aga on veidi kallimate hindadega nende värsked pagaritooted. 

Tripadvisori hinnang restoranile on 3 tärni, kõige enam kiidavad kliendid kiiret teenindust, hubast õhkkonda ning odavaid hindu. Google hinnang Kegelile on 4,3 tärni, kõige enam kiideti maitsvaid toite, suuri toiduportsjone ning head teenindust.

VAGA MAMA

Fotode allikas: Avasta Harjumaad veebisait, Vaga Mama Aasia maitsed Keilas

Hinnataseme vahemik: eelroad: 4,8-11 eurot / pearoad: 8,9-12,9 eurot

Musta kohvi hind: 2,2 eurot

Latte hind: 2,4 eurot

Veebilehe aadresshttps://vagamama.ee/eesti/ 

Menüü link: https://vagamama.ee/eesti/menu-keila/ 

Telefoni nr broneerimiseks: +372 5623 2846 

Tripadvisori rating/skoor: N/A

Google rating/skoor: 4,6

Kirjeldus: Vaga Mama restoran on eriline selle poolest, et seal pakutakse Aasia köögi maitseid- nii Hiina, Tai kui ka Nepali roogasid ning veel erilisemaks teeb selle restarani see, et roogi valmistavad kokad on ise pärit Indiast ja Nepalist, seega saab just sellest restaranist kõige tõetruumaid Hiina, Tai ja Nepali köögi maitseid.

Kogu restorani õhkkond ning isegi toitude serveerimise viisid on väga Aasiapärased. Menüü on väga lai,  pakutakse ligikaudu 60 erinevat rooga ning joogivalikus on isegi Hiina ning India õlut. Vaga Mamas on hinnad üsna soodsad- alates 2.50 eurot kuni 12.90 eurot. Must kohv maksab restoranis 2.20 eurot ning latte maksab restoranis 2.40 eurot.

Google hinnang Vaga Mama restoranile on 4,6 tärni, külastajad on kõige rohkem rahul restorani toiduga, portsjonite suurusega ning mõistlike hindadega. 

RESTORAN JÄÄ

Fotode allikas: Õhtuleht galerii

Hinnataseme vahemik: eelroad: 7-12 eurot / pearoad: 12-22 eurot

Musta kohvi hind: 3 eurot

Latte hind: 4 eurot

Veebilehe aadresshttps://www.jaarestoran.ee/et 

Menüü link: https://www.jaarestoran.ee/et/_files/ugd/481b8f_1fdaa7be3aa44e338b5d0220fa6ca19c.pdf 

Telefoni nr broneerimiseks: +372 5120 302 

Tripadvisori rating/skoor: N/A

Google rating/skoor: 4,5

Kirjeldus: Restoarn JÄÄ on maagiline koht täis üllatusi ning maitsvat toitu. Täiesti uus (loodud aastal 2022) restoran pakub erinevate maailma kohtade toitusid, mida restorani loojad on ise igas maailma nurgas otsimas käinud ning soovivad neid jagada nüüd ka Eestis. Restoran loodi just sellepärast, et Keilas tunti puudust ühest peenest, hubasest ja autentsete maitsetega restoranist.

Lisaks paljudele erinevatele toitudele pakub restoran JÄÄ ka 70 ainulaadset ja maailmas kõrgelt hinnatud veinivalikut, mida tuuakse ise hoolikalt valitud veinimajadest Eestisse ning Eestis ei saa JÄÄ valikus olevaid veini mitte kuskilt  mujalt. Restorani eesmärk on läbi oma toitude ja jookide viia iga külastajat justkui reisile kuna maitsed on väga autentsed.

JÄÄ on ka esimene restoran Eestis, mis toob siia ehtsat Ibeeria sinki, chorizosid ning morcone. Restorani külastades tuleb kindlasti silmas pidada, et õhtud on restoranis väikelaste vabad, et täiskasvanud saaksid ikkagi segamatult toitu nautida, päeval on võimalik seda teha ka lastel.

Google hinnang restoranile on 4,5 tärni, külastajad on kõige rohkem rahul JÄÄ eriliste toitude ning veinivalikuga, hubase atmosfääriga ning hea teenindusega. Külastajad on restoraniga väga rahul ning peavad seda Keilas parimaks.

BISTROO GNOOM

Fotode allikas: Gnome Bistro Google arvustused

Hinnataseme vahemik: 3-8 eurot

Musta kohvi hind: N/A

Latte hind: N/A

Veebilehe aadresshttps://www.facebook.com/Keila.Gnoom/ 

Menüü link: N/A

Telefoni nr broneerimiseks: +372 678 2000

Tripadvisori rating/skoor: 3,5

Google rating/skoorKirjeldus: 4,3

Bistroo Gnoom on kõige vanem pidevalt tegutsev söögikoht Keilas, mis avati juba 1986. aastal. Gnoom asub juba algusest peale rohelise ümbruskonnaga põnevas ajaloolises majas. Bistroo Gnoom ei ole otseselt ei restoran ega ka kohvik vaid midagi nende vahepealset. Menüüst leitavad toidud valmistatakse kohapeal ise, seega on maitsed alati värsked. Peale tavamenüüle on bistroo alati pakkunud ka pagari- ja kondiitritooteid, mis on samuti kohapeal ise valmistatud. 

Menüü hinnad on taskukohased- alates 3 eurost kuni 8 euroni. Pagari- ja kondiitritoodetel on hinnad erinevad. Hinnang Gnoomile Tripadvisori järgi on 3,5 tärni, külastajad on väga rahul Gnoomi pagaritoodetega, mis pidid olema ülimaitsvad. Hinnang Gnoomile Google hinnangul on 4,3 tärni ning külastajate sõnul on bistroos kiire teenindus,  portsjonid on suured ning õhkkond on mugav ja rahulik. 

Scroll to Top