Söögikohad Jõhvis

Jõhvi on väikelinn Ida-Virumaal, mis asub Tallinnast umbes 160 kilomeetri kaugusel. Tegemist on rahuliku linnaga, mis sobib hästi nii puhkamiseks kui ka elamiseks. Jõhvi linna iseloomustavad kaunid rohealad ja avarad väljakud, kus toimuvad sageli erinevad üritused. Linnas on mitmeid vaatamisväärsusi, näiteks Jõhvi kontserdimaja, Jõhvi loss ja mitmed kirikud.

Jõhvis on mitmeid söögikohti, mis pakuvad erinevaid toiduelamusi. Valdavalt on restoranide hinnatase keskmine või keskmisest madalam. Soovi korral saab maitsta autentseid Hiina, India, Tai või Gruusia roogasid, kuid näiteks Wironia ning Vanameistri Pubis pakutakse koduseid toite. Suussulavaid koogilõike ja head kohvi pakutakse kohvikus Bon Appetit. 

WIRONIA PUBI&STEAKHOUSE

Fotode allikas: Wironia Pubi Google arvustused

Hinnataseme vahemik: pearoad: 9-25 eurot

Musta kohvi hind: N/A

Latte hind: N/A

Veebilehe aadress: https://wironia.ee/pub-steakhouse/ 

Menüü link: https://wironia.ee/pub-steakhouse/grillmen%C3%BC%C3%BC/ 

Telefoni nr broneerimiseks: 336 4200

Tripadvisori rating/skoor: 3,5

Google rating/skoor: 4,3

Kirjeldus: Jõhvi kesklinnas asub hotell Wironia, mille esimesel korrusel asubki Wironia Pubi&Steakhouse. Söögikohas on au sees erinevad liharoad, mille valmistamisel kasutatakse erilist söeahju, mis tagab liha mahlasuse. Pubi on avatud esmaspäevast neljapäevani kell 11–21, reedel kell 11–22, laupäeval kell 12–22 ja pühapäeval kell 12–20. Soovi korral saab tellida catering teenust ning ettetellimisel toitlustatakse ka gruppe. Nädalavahetuseti kuuleb Wironia Pubi&Steakhouse’s elavat muusikat, täpsema info ürituste kohta leiab ettevõtte koduleheküljelt.

Klientide tagasiside põhjal pakutakse pubis maitsvaid roogasid taskukohaste hindadega. Menüüst leiab valdavalt liharoogasid, näiteks saab tellida pardifileed, lõhesteiki, lambakarreed, erinevaid šašlõkke ja veisesteiki. Külastajate sõnul on liharoad mahlased ja just paraja küpsusastmega. Lisandiks soovitavad mitmed kliendid valida praekartuli. Samuti on võimalik tellida salateid, mille hinnad on 3,5-7 eurot. Külastajate sõnul on Wirnoa Pub&Steakhouse interjöör veidi vanaaegse hõnguga, kuid ikka ja jälle kiidetakse meeldivat teenindust ja maitsvaid grillroogasid.

ALZUR GRAND CAFFE

Fotode allikas: Alzur Grand Cafe Google arvustused

Hinnataseme vahemik: eelroad: 3,5-10,9 eurot / pearoad: 9-16 eurot

Musta kohvi hind: 2 eurot

Latte hind: 3 eurot

Veebilehe aadress: https://alzur.ee/ 

Menüü link: https://alzur.ee/bd/menu2022.pdf 

Telefoni nr broneerimiseks: 357 7583

Tripadvisori rating/skoor: 3

Google rating/skoor: 4,1

Kirjeldus: Alzur Grand Caffe on Jõhvi kesklinnas asuv kohvik, mis sobib kiireks ärilõunaks, perekondlikuks õhtusöögiks või sündmuste tähistamiseks. Külastajate sõnul on söögikohas hubane atmosfäär, sõbralik teenindus ja taskukohased hinnad. Tugitoolisportlased saavad aeg-ajalt nautida spordiülekandeid koos külma keelekastmega, kuid mõne kliendi sõnul on õhkkond söögi nautimiseks liiga lärmakas. Külastajate tagasisidest peegeldub ka rahulolematust teenindajate riigikeele oskamatuse kohta.

Alzur Grand Caffe on avatud esmaspäevast neljapäevani kell 11—22, reedest laupäevani kell 11—00 ja pühapäeval kell 12—20. Külastajad soovitavad võimaluse korral laud ette broneerida, sest just nädalavahetuseti on söögikohas rohkelt rahvast. Soovi korral on kohvikus võimalik tähistada erinevaid sündmusi: sünnipäevasid, pulmi, konverentse, firmaüritusi jms. Vajadusel aitab ettevõte organiseerida ka pidude tehnilist poolt.

Kergemaks kehakinnituseks pakutakse kohvikus mitmeid salateid, suppe ja suupisteid. Muuhulgas on valikus soe kanasalat, kalasupp, juustuvalik ja sinimerekarbid. Paljude pearoogade valmistamisel on kasutatud Josper söeahju, mis tagab liha mahlasuse. Külastajate sõnul tasub proovida šašlõkke, kuid kiidetud on muuhulgas ka lõhesteiki, pardifileed ja seapraadi. Menüüst leiab pastasid, mille eest tuleb välja käia 7,5-9 eurot, kuid mõne kliendi sõnul pole pastaroogade hinna ja kvaliteedi suhe paigas.

Magustoiduks pakutakse erinevaid koogilõike ja pannkooke. Söögi kõrvale saab valida sobiva joogi laua valikuga joogikaardist. Lastele on Alzur Grand Caffes eraldi menüü, kust leiab kananagitsad, šašlõki ja viinerid friikartulitega. Lisaks pakutakse igal argipäeval ärilõuna menüüd, mille kohta leiab asjakohaseima info ettevõtte sotsiaalmeediast. Päevasupi eest tuleb rahakotti kergendada 2,5 euro võrra ja päevaprae puhul 4,5 euro võrra.

GRUUSIA TRAHTER MIMINO

Fotode allikas: Gruusia trahter Mimino Google arvustused

Hinnataseme vahemik: eelroad: 4,9-16,9 eurot / pearoad: 11,5-34,9 eurot

Musta kohvi hind: 2,5 eurot

Latte hind: 2,8 eurot

Veebilehe aadress: https://www.mimino.ee/ 

Menüü link: https://www.mimino.ee/menuu 

Telefoni nr broneerimiseks: 337 5750

Tripadvisori rating/skoor: N/A

Google rating/skoor: 4,7

Kirjeldus: Trahter Mimino viib külastajad maitserännakule läbi Gruusia. Söögikoht peab oluliseks valmistada autentseid roogasid ja selle tarbeks järgivad kokad traditsioonilisi retsepte. Külastajate südamed on restoran võitnud maitsvate söökide ja hubase atmosfääriga. Selle kasuks räägib ka fakt, et alates 2018. aastast on toidukoht White Guide soovitatud restoran. Samuti on külastajate hinnangul tegemist parima restoraniga Jõhvis, mille tõestuseks on auväärne esikoht Tripadvisori veebilehel.

Trahter on avatud teisipäevast neljapäevani kell 11.30–20, reedest laupäevani kell 11.30–21 ja pühapäeval kell 12–18. Küll aga tasub arvestada sellega, et köögi uksed suletakse pool tundi enne söögikoha sulgemist. Restoran on ruumikas ning selle sisustamisel on kasutatud palju puitu ja veinitünne, mis meenutavad Tbilisi tänavaid. Mimino mahutab umbes 70 inimest ning soovi korral saab erinevateks koosviibimisteks broneerida 20-kohalise privaatsaali.

Rikkalikust menüüst leiab kergemaks kehakinnituseks hulgaliselt eelroogasid, suupisteid, salateid, pelmeene ja hinkaale. Gruusiapärastest roogadest tasub klientide sõnul kindlasti tellida hatšapurit. Pearoaks pakutakse erinevaid liharoogasid, muuhulgas sütel küpsetatud šašlõkki, kebabi ja lõhe. Samuti on võimalik tellida näiteks savinõus hautatud veiseliha, talupoja Tšanahhi, või Odžahuri’t. Suu saab magusaks näiteks majakoogi, sõrnikute või kreembrüleega. Trahtris pakutakse eraldi menüüd lastele, kust leiab muuhulgas praetud pelmeenid, kanašašlõki ja pannkoogid. Teisipäevast reedeni on valikus lõunapakkumised, mille eest tuleb välja käia 3,9-8,9 eurot.

Laia valikuga joogikaardist leiab mitmeid karastusjooke. Muuhulgas pakutakse külastajatele Gruusia limonaadi ja Borjomi mineraalvett. Koogilõigu kõrvale passib hästi tee, mis on pärit Gruusiast või tassitäis kohvi. Mimino trahterist saab tellida erinevaid alkohoolseid jooke, loomulikult on valikus erinevad Gruusia veinid. Klientide sõnul tasub Mimino trahtrit Jõhvi sattudes kindlasti külastada, sest portsjonid on suured ja road maitsvad.

RESTORAN AROMA

Fotode allikas: Restaurant Aroma Google arvustused

Hinnataseme vahemik: eelroad: 2-13 eurot / pearoad: 9-13 eurot

Musta kohvi hind: 1,9 eurot

Latte hind: 2,1 eurot

Veebilehe aadress: http://www.aromajohvi.ee/ 

Menüü link: http://www.aromajohvi.ee/est_starters.html 

Telefoni nr broneerimiseks: 332 0204

Tripadvisori rating/skoor: 3

Google rating/skoor: 4,2

Kirjeldus: Restoran Aroma kostitab külastajaid autentsete Hiina, India ja Tai köögi roogadega. Söögikoht on üks vähestest piirkonnas asuvatest restoranidest, mis on avatud igapäevaselt. Hubase õhkkonnaga Aromasse oodatakse kliente kella 11–23. Maitsvat toitu saab süüa kohapeal, kuid võimalus on tellida toit kaasa. Samuti pakub restoran toidu kohale toomise teenust Ida-Viru lähipiirkondadesse. 

Menüüst leiab hulgaliselt salateid, suppe ja eelroogasid. Muuhulgas saab tellida Tom Kha või Tom Yum suppi, kevadrulle ja krevette. Valikus on mitmeid lihast valmistatud roogasid, näiteks krõbe pardifilee meekastmes, magushapu kanafilee, kondita lambaliha spinatikastmes, seafileetükid ja hiidkrevetid. Tellides tasub tähelepanu pöörata roogade vürtsikusele, sest mitmed toidud on (väga) terava maitsega. Aroma restoranis pakutakse ka lihavabasid toite, muuhulgas saab tellida praetud kartulit meekastmes, aurutatud tofut juurviljadega ja krõbedaks praetud baklažaani. Toidukorrale saab magusa punkti panna näiteks jäätise, pannkookide või praetud kohupiimapallidega. Janu kustutamiseks saab sobiva joogi valida laia valikuga joogikaardist.

Igal argipäeval pakutakse restoran Aromas lõunamenüüd, mille eest tuleb välja käia viis eurot. Lõunapakkumisi serveeritakse kella 12–15 ja see sisaldab erinevaid lihatoite, lisandeid, india leiba ja magustoitu. Samuti saab söögikohas tähistada erinevaid tähtpäevasid ja rentida selle tarbeks saali, mis mahutab kuni 45 inimest. Klientide tagasiside sõnul on restoran Aromas taskukohased hinnad, kuid mitme külastaja sõnul on kvaliteet viimasel ajal oluliselt langenud.

VANAMEISTRI PUBI

Fotode allikas: Vanameistri pubi Google arvustused

Hinnataseme vahemik: eelroad: 4-15 eurot / pearoad: 13-16 eurot

Musta kohvi hind: 2,5 eurot

Latte hind: 3,5 eurot

Veebilehe aadress: https://vanameistripubi.ee/ 

Menüü link: https://vanameistripubi.ee/soogid/ ja https://vanameistripubi.ee/joogid/ 

Telefoni nr broneerimiseks: 5557 7756

Tripadvisori rating/skoor: N/A

Google rating/skoor: 4,4

Kirjeldus: Vanameistri Pubi pakub külastajatele koduseid roogasid ja külma keelekastet. Toitude valmistamisel kasutatakse võimalikult palju kohalikku toorainet ning igal argipäeval on menüüs päevapakkumised. Söögikohas on ruumi laialt ja nii mahubki kahele korrusele kuni 130 inimest. Suvehooajal avatud väliterrassile mahub einestama 35 inimest. Vanameistri Pubi on avatud pühapäevast neljapäevani kell 11.30–22 ja reedest laupäevani kell 11.30–03. Nädalavahetuseti mängib söögikohas elav muusika, mille kõrvale passivad hästi kokteilid. Värskeima info sündmuste kohta leiab ettevõtte kodulehelt.

Juustupallid, ahjuleivad, sinimerekarbid või suitsused kanatiivad sobivad hästi kergemaks kõhutäieks. Mõistagi ei puudu menüüst supid, pastad ja salat. Pearoogades on tähtsal kohal liha, nii saabki tellida näiteks veiselihast burgerit, suitsulõhe liblikat, suitsutatud pardifileed või sealiha šašlõkki. Lisandeid on valikus neli: kauboikartulid ürtidega, grillitud köögiviljad, mulgipuder ja kartulipüree. Desserdiks pakutakse juustukooki, kreembrüleed ja käsitööjäätist. Lastemenüüst leiab krõbekana friikartulitega, mac and cheese’i ja pannkoogid.

Vanameistri Pubis pakutakse janu kustutamiseks mitmeid karastusjooke ja kuumasid jooke. Samuti leiab joogikaardist laias valikus õllesid, siidreid ja kanget alkoholi. Kokteilide eest tuleb välja käia kaheksa eurot ja klientide tagasiside põhjal on need maitsvad. Samuti pakutakse söögikohas alkoholivabasid kokteile.

Külastajad kiidavad korduvalt Vanameistri Pubi hubast atmosfääri ning meeldivat ja kiiret teenindust. Häid sõnu jagub ka portsude suuruse ja taskukohaste hindade kohta. Mõne kliendi sõnul on tegemist lausa peidetud pubipärliga, seega tasub Jõhvit külastades kindlasti Vanameistri Pubi uksest sisse astuda.

KOHVIK BON APPETIT

Fotode allikas: Kohvik Bon Appetit Facebook profiil

Hinnataseme vahemik: eelroad: 4,8-11 eurot / pearoad: 10-15 eurot

Musta kohvi hind: 2,2 eurot

Latte hind: 2,8 eurot

Veebilehe aadress: https://www.facebook.com/Kohvik.Bon.Appetit 

Menüü link: https://www.facebook.com/Kohvik.Bon.Appetit/about_details 

Telefoni nr broneerimiseks: 525 3928

Tripadvisori rating/skoor: 4,5

Google rating/skoor: 4,4

Kirjeldus: Jõhvika kaubakeskuses asuv Kohvik Bon Appetit kostitab külastajaid maitsvate roogadega. Söögikoht on avatud esmaspäevast reedeni kell 10–19, laupäeval kell 10–16 ja pühapäeval kell 10–15. Külastajate sõnul on kohvikus hubane atmosfäär, sõbralik teenindus ja mõistlikud hinnad. Söögikoha akendest avaneb kaunis vaade linnale, seega sobib kohvik eriti hästi einestamiseks turistidele.

Bon Appetit kohviku menüüst leiab mitmeid suppe, salateid, pastasid ja suupisteid. Näiteks pakutakse klientidele seljankat, kõrvitsapüreesuppi, sooja salatit ja kanapastat. Pearoogasid on valikus neli: kanafilee sous-vide, küpsetatud lõhefilee, seakarree ja perlotto seentega. Kohvikust leiavad sobiva roa ka taimetoitlased. Magustoiduks serveeritakse vahvleid või jäätist. Lastemenüüst leiab kodused lihapallid, kananagitsad ja viinerid kartulipüreega. Kliendid on korduvalt kiitnud kohviku maitsvaid koogilõike, mille kõrvale passib hästi üks kuum kohv.

MONK

Fotode allikas: Monk Google arvustused

Hinnataseme vahemik: eelroad: 7,9-13,9 eurot / pearoad: 9,9-13,9 eurot

Musta kohvi hind: N/A

Latte hind: N/A

Veebilehe aadress: https://monkrestoran.ee/ 

Menüü link: http://monkrestoran.ee/johvi/ (tuleb veidike alla kerida)

Telefoni nr broneerimiseks: 680 0181

Tripadvisori rating/skoor: N/A

Google rating/skoor: 4,2

Kirjeldus: Vürtsikaid maitseelamusi pakkuv Monk restoran asub Pargi Keskuses. Toidud valmivad Indiast pärit kokkade käte all, seega on roogade autentsus garanteeritud. Söögikoht peab oluliseks värsket toorainet ning otse Indiast toodud vürtsid annavad roogadele parajalt teravust. Monk on avatud iga päev kell 10–21 ja soovitajatel on võimalus toit telefoni teel ette tellida. Kliendid kiidavad söögikoha kiiret ja meeldivat teenindust, taskukohaseid hindu ning maitsvaid roogasid.

Monkis pakutakse sushi’t, aasiapäraseid eelroogasid, salateid ja suppe. Valikus on rohkelt liharoogasid, muuhulgas saab tellida krõbedat meekana või lambaliha, parti karri kastmes ja krõbedaid meekrevette. Toitu tellides tasuks tähelepanu pöörata roa vürtsikusele, sest selles osas Monkis allahindlusi ei tehta. Magusasõpradele pakutakse kokteile, banaanipannkooke ja praetud ananassi või banaani taignas. Lastemenüüst leiab valdavalt friikartuleid erinevate lisanditega.

Scroll to Top