Söögikohad Jõgeval

Jõgeva on väike, hubane ja keskkonnasõbralik linn. Siin on mitmeid parke ja haljasalasid, kus saab nautida värsket õhku ja rohelust. Linnas toimub aastaringselt üritusi, näiteks Jõgeva Kultuurikeskuses on võimalik kuulata kontserte, vaadata teatrietendusi ja külastada näitusi. Sügiseti toimub linnas luulepäev “Tähetund”, mis on pühendatud Betti Alverile. Kevadel toimuvad muusikapäevad on pühendatud Alo Mattiisenile.

Linnas on eriilmelisi söögikohti. Nii saabki maitsta pubiroogasid, koduseid argitoite või minna maitserännakule aasiasse. Kiiremaks kehakinnituseks sobib näiteks Jõgeva Pizzakiosk, kus värsked pitsad valmivad umbes veerand tunniga. Suvehooajal avatud Härjanurme Kalatalu Suvekohvik asub Jõgeva kesklinnast umbes kümne kilomeetri kaugusel ning kostitab külastajaid värske kalaga, mida on soovi korral võimalik ise õngega püüda.

LAISHOLM PUB

Fotode allikas: Laisholm Pub Google arvustused

Hinnataseme vahemik: eelroad: 6-10 eurot / pearoad: 10-14 eurot

Musta kohvi hind: 2 eurot

Latte hind: 2,5 eurot

Veebilehe aadress: https://www.facebook.com/LaisholmPub/ 

Menüü link: https://www.facebook.com/LaisholmPub/menu/ 

Telefoni nr broneerimiseks: 772 1999

Tripadvisori rating/skoor: N/A

Google rating/skoor: 4,4

Kirjeldus: Saksa stiilis õllerestoranis pakutakse klientidele maitsvat kõhutäit ja külma jooki. Söögikoht on ruumikas, lausa kahe rõduga ning kohti jagub umbes 100 kliendile. Suveperioodil avatud väliterrassil on ruumi 30 inimesele. Laisholm pubi on sobilik koht tähtpäevade tähistamiseks, soovi korral on võimalus pidada söögikohas seminare või koolitusi. Pubi on avatud esmaspäevast neljapäevani kell 11–16 ja reedest laupäevani kell 11–20. Nädalavahetusel mängivad muusikat DJ-d ja bändid.

Külastajate sõnul pakutakse Laisholmi pubis suuri portse taskukohaste hindadega. Kergemaks kehakinnituseks saab tellida muuhulgas salateid, pannkooke või omletti. Supi või pasta eest tuleb välja käia 5-9 eurot. Pearoogadest kiidavad kliendid korduvalt šnitslit, kuid menüüs on veel valikus karbonaad, kanafilee, lõhe ja burger. Einestamisele saab magusa punkti panna näiteks koogilõigu, pannkookide või jäätisekokteiliga. Janu kustutamiseks saab sobiva joogi valida rikkaliku valikuga joogikaardist.

RESTORAN KOSMOS

Fotode allikas: Restoran Kosmos Google arvustused

Hinnataseme vahemik: N/A

Musta kohvi hind: N/A

Latte hind: N/A

Veebilehe aadress: https://www.facebook.com/profile.php?id=100057562205135 

Menüü link: N/A

Telefoni nr broneerimiseks: 5385 5298

Tripadvisori rating/skoor: N/A

Google rating/skoor: 4,3

Kirjeldus: Jõgeva kesklinnas asub Restoran Kosmos, mis on avatud igal argipäeval kell 11–15.30. Nostalgiahõngulises söögikohas saab tähistada erinevaid tähtpäevasid, nii on restoran avatud peo- ja peielauaks ka laupäeviti. Suurema seltskonna jaoks saab broneerida põhisaali, kuhu mahub umbes 80 inimest. Väiksemale seltskonnale on mõeldud eraldi paiknev privaatsaal, mis mahutab kuni 16 inimest. 

Restoran Kosmos kostitab külalisi lihtsate koduste toitudega. Klientide sõnul on söögid väga maitsvad ja seejuures pigem odavamas hinnaklassis. Korduvalt kiidetakse meeldivat ja kiiret teenindust ning retrohõngulist atmosfääri. Aeg-ajalt toimuvad restoranis reede õhtuti tantsupeod, mille kohta leiab informatsiooni söögikoha sotsiaalmeediast.

INDOCHINA RESTORAN JÕGEVA

Fotode allikas: IndoChina Restoran Jõgeva Google arvustused

Hinnataseme vahemik: eelroad: 4,3-9,8 eurot / pearoad: 5,9-10,5 eurot

Musta kohvi hind: N/A

Latte hind: N/A

Veebilehe aadress: https://www.indochina.ee/ 

Menüü link: https://indohiina.ee/jogeva_menu/ 

Telefoni nr broneerimiseks: 773 2313

Tripadvisori rating/skoor: N/A

Google rating/skoor: 4,7

Kirjeldus: Jõgeva kesklinnas asuv IndoChina restoran viib külastajad maitserännakule läbi Hiina, India ja Tai. Idamaiste roogade valmistamisel kasutatakse kvaliteetseid vürtse ja värsket toorainet. Iga külastaja saab valida just endale sobiva vürtsikuse astmega roa ning menüüst leiab ka lastele sobivaid toite. Klientide sõnul on IndoChina restoranis kiire ja meeldiv teenindus ning korduvalt tuuakse esile restorani head asukohta, sest söögikoht asub rongipeatusest kiviviske kaugusel.

Eelroogadeks pakutakse muuhulgas erinevate täidistega kevadrulle, kanatiibu, vürtsikaid kartuleid ja krõbedat lambaliha. Kergemaks söögikorraks sobivad hästi ka pelmeenid, salatid ja supid. Samuti leivad IndoChina menüüst sobiva roa taimetoitlased. Pearoad pakatavad maitsetest, näiteks on valikus erinevad kanaliha-, sealiha-, lambaliha-, pardiliha- ja veiselihatoidud. Külastajate tagasiside põhjal tasub proovida näiteks krõbekana, parti ja magushaput suppi. Igal argipäeval saab IndoChinast osta päevapakkumisi, mida serveeritakse kell 10–14. Samuti saab soovi korral söögikohast toitu kaasa tellida. Täpsema info päevapakkumiste kohta leiab restorani sotsiaalmeediast.

PIIBE TARE

Fotode allikas: Piibe Tare Google arvustused

Hinnataseme vahemik: N/A

Musta kohvi hind: N/A

Latte hind: N/A

Veebilehe aadress: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063499452549 

Menüü link: N/A

Telefoni nr broneerimiseks: 526 9279

Tripadvisori rating/skoor: N/A

Google rating/skoor: 4,1

Kirjeldus: Piibe maantee ääres asub hubane söögikoht, mis kostitab teelisi koduste toitudega. Piibe Tare on avatud igal argipäeval kell 10–16 ning söögikoha menüü muutub pidevalt. Kõige asjakohasema info päevapakkumiste kohta leiab ettevõtte  sotsiaalmeediast. Klientide sõnul on toit maitsev, roogade ooteaeg lühike, kuid hinnad võiksid olla veidi soodsamad ning teenindus meeldivam.

Hubasesse tarekesse mahub sööma 50 inimest ja suvel avatud väliterassile mahub einestama 20 inimest. Piibe Tarest saab soovi korral tellida ka catering teenust. Söögikohas pakutavad toidud on pigem lihtsad, kuid üldiselt on iga päev valikus üks supp ja kaks praadi. Nii saabki maitsta muuhulgaks seljankat, oa-sealihasuppi, täidetud kanarulle, makaronivormi või kooreklopsi.

HÄRJANURME KALATALU SUVEKOHVIK

Fotode allikas: Kalatalu Härjanurmes Facebook profiil

Hinnataseme vahemik: N/A

Musta kohvi hind: N/A

Latte hind: N/A

Veebilehe aadress: http://www.kalatalu.ee/?pid=1 

Menüü link: N/A

Telefoni nr broneerimiseks: 5144 455

Tripadvisori rating/skoor: N/A

Google rating/skoor: 4,5

Kirjeldus: Kõigil kalasõpradel tasub suvehooajal sammud seada Härjanurme Kalakohvikusse. Söögikoht asub Jõgeva kesklinnast umbes veerandtunnise autosõidu kaugusel ning külalisi oodatakse reedest pühapäevani kell 12–22. Küll aga saavad grupid teha broneeringuid igaks nädalapäevaks ja kellaajaks. Muuhulgas saab Kalatalus korraldada erinevaid firmaüritusi ja pidada tähtpäevasid. Lisaks suvekohvikule saavad seltskonnad aega veeta Grillmajas, mis mahutab kuni kümme külalist või Titanicus, kuhu mahub 36 inimest.

Kalatalu Härjanurmes on külastajatel võimalik ise õng vette visata ja püüda forelli, tuura või karpkala. Seejärel pistab kalameister saagi grilli ja nii valmibki hõrk kalaroog. Soovi korral on söögikohast võimalik kala ka kaasa osta. Kliendid kiidavad ikka ja jälle toredat teenindust ning väidetavalt maitseb ise püütud kala eriti suussulavalt.

JÕGEVA PIZZAKIOSK

Fotode allikas: Pizzakiosk (Jõgeva) Facebook profiil

Hinnataseme vahemik: pitsad: 3,8-19,95 eurot

Musta kohvi hind: N/A

Latte hind: N/A

Veebilehe aadress: http://www.pizzakiosk.ee/ 

Menüü link: http://www.pizzakiosk.ee/et/Pizzas 

Telefoni nr broneerimiseks: 7 726 702

Tripadvisori rating/skoor: N/A

Google rating/skoor: 4,5

Kirjeldus: Jõgeva Pizzakiosk pakub külastajatele kiirelt valmivaid pitsasid. Külastajate sõnul on söögikohas väga viisakas ja soe teenindus, kuid mitme kliendi tagasiside põhjal võiksid hinnad veidi soodsamad olla. Kiosk on avatud iga päev kell 11–21 ning restorani mahub einestama umbes 12 inimest. Soovi korral on võimalik pitsa ette tellida või kaasa osta.

Rikkalikust menüüst leiab iga klient endale sobiva pitsa. Valikus on pitsasid sealiha, veise, kana ja mereandidega. Loomulikult pakutakse ka taimetoitlastele sobivaid pitsasid. Niisamuti leiavad toidukaardist sobiva pitsa vürtsika toidu austajad. 

Scroll to Top