Räpina söögikohad

Räpina linn on küll üpriski väike, kuid seal leidub nii mitmeidki söögikohti, kus einestada kiirel lõunal või nautida sõpradega mõnusat õhtusööki. Linnas sees on neli toidukohta, kus oma keha kinnitada. Klassikalisemaid toite eelistav külastaja võiks sammud seada Provintsi kohvikusse või Puuriida pubisse. Aasia toitu ja Itaalia pitsasid hindav klient leiab enda maitsemeeltele sobivaid roogasid Võhandu Kellerist. Hoba Sushi pakub, nagu nimigi ütleb, erinevaid sushisid, poke kausse kui ka maitsvaid kokteile. Räpinast veidi väljas asub Inara Vanavalgõ Kohvitarõ – armas ja hubane koht, mis on ennast sisse seadnud vana koolimaja ruumides. Sealt leiad väga maitsvad kodused toidud ja mõnusa atmosfääri.  Värska alevikust leiad aga vanasse talumajja rajatud Verska resto, kus nautida toite, mis pakuvad nii silmailu kui naudingut maitsemeeltele.

PROVINTSI KOHVIK

Fotode allikas: Provintsi kohvik Google arvustused

Musta kohvi hind: N/A

Latte hind: N/A

Veebilehe aadress: https://provintsikohvik.ee/

Menüü link: https://provintsikohvik.ee/menuu/

Telefoni nr broneerimiseks: +372 7750223

Tripadvisori rating/skoor: N/A

Google rating/skoor: 4,5

Kirjeldus: Provintsi kohvik asub otse linna südames, Räpina bussijaama hoones. Tegemist on suure söögikohaga, mis mahutab kuni 100 külastajat. Paaril korral kuus saab aega veeta ja jalga keerutada ka elava muusika saatel. Külastajate sõnul on pakutav toit väga maitsev ning menüü väga rikkalik. Paljud aga toovad välja, et ooteaeg on tihti väga pikk ja friikartuleid tuleb oodata üle tunni aja. Teenindus on kõigi hinnangute põhjal sõbralik ja meeldiv.

Provintsi menüü on tõesti väga laia valikuga ja tõepoolest igaüks leiab oma maitsele midagi. Valikus on nii klassikalised pubiroad nagu poissmehe eine, erinevate lisanditega pastad, šnitslid ja palju erinevaid snäkke. Lisaks on ka eraldi pitsamenüü, kust on võimalik valida erinevate suuruste ja koostisosade vahel ja kiirtoidumenüü, mille valikust leiad burgerid, friikartulid ja wrapid. Magusasõpru rõõmustavad pannkoogid, jäätis ja kolm erinevat kooki.

PUURIIDA PUBI

Fotode allikas: Puuriida pubi Google arvustused

Hinnataseme vahemik: kerged eined 4-7€  / põhiroad 6-13€

Musta kohvi hind: N/A

Latte hind: N/A

Veebilehe aadress: https://www.facebook.com/PuuriidaPubi

Menüü link: N/A

Telefoni nr broneerimiseks: +372 53237672

Tripadvisori rating/skoor: 3,5

Google rating/skoor: 4,4

Kirjeldus: Puuriida pubi asub Räpina linnas, Kooli tänavas. See söögikoht mahutab kuni 170 külastajat, neist kahekümnel on võimalik einestada mõnusal väliterrassil. Külastajate hinnangul on pubis pakutavad toidud maitsvad ning portsud väga suured. Ka menüüs on pearoa suuruste valikuks XL või XXL. Miinusena tuuakse välja sisustust, mis on veidi ajale jalgu jäänud ja vajaks kõpitsemist. Teenindus on viisakas ja välja tuuakse ka originaalsed nimed menüüs.

Puuriida pubi menüü on küllaltki rikkalik ning sisaldab klassikalisi pubitoite. Valikus on nii kanafilee, šnitsel, seapraad kui ka erinevate lisanditega pelmeenid. Magustoiduks soovitatakse proovida pannkooke, mis pidid olema seal suussulavalt maitsvad. 

VERSKA RESTO

Fotode allikas: Verska Resto Google arvustused

Hinnataseme vahemik: eelroad 10-12€ / pearoad 10-18€

Musta kohvi hind: 2,5€

Latte hind: 3€

Veebilehe aadress: https://www.verskaresto.ee/

Menüü link: https://www.verskaresto.ee/

Telefoni nr broneerimiseks: +372 55577458

Tripadvisori rating/skoor: 5,0

Google rating/skoor: 4,9

Kirjeldus: Verska Resto asub Räpinast 20 minutilise autosõidu kaugusel Värska alevikus. See on rajatud vanasse talumajja ja esmapilgul ei pruugigi aru saada, et tegu on restoraniga. Sisustuses on palju autentseid detaile sobitatud modernsete elementidega. Külastajatel jätkub kohale vaid kiidusõnu – nii toit, teenindus ja kogu miljöö on suurepärased. Lisaks on hinnad väga taskukohased tipprestoraniväärilise toidu kohta. Koht on avatud vaid suvisel hooajal!

Verska Resto menüü on üpriski mitmekesine. Pakutakse nii suppe, salateid kui ka üheksat erinevat pearooga. Eelroogade seast leiad vasika maksa, heeringa, kalakoogid ja burrata. Pearoogade valikust leiad burgerid, sealhulgad vegan burgeri, talle ristluu, kukeseenepasta ja lihaveise petite tenderi. Mõnusaks ampsuks saad valida kirju koera ja kohupiimasõrnikute vahel.

HOBA SUSHI

Fotode allikas: Hoba Sushi Facebooki profiil

Hinnataseme vahemik: sushi 3-9€ / poke kausid 7-8€ / kokteilid 6-7€

Musta kohvi hind: 2€

Latte hind: 3€

Veebilehe aadress: https://www.facebook.com/p/Hoba-sushi

Menüü link: https://www.facebook.com/photo/?fbid=671975368367903&set=p.671975368367903

Telefoni nr broneerimiseks: +372 53382088

Tripadvisori rating/skoor: N/A

Google rating/skoor: N/A

Kirjeldus: Hoba Sushi on uus söögikoht, mis avati alles selle aasta maikuus. Ühtlasi on see ka ainuke koht Räpinas, kus pakutakse sushit ning võimalus on nautida ka maitsvaid kokteile. Koht on küll üpriski pisike, kuid modernne sisekujundus jätab hubase ja avara mulje. Külastajate sõnul on nii pakutav sushi kui ka salatid väga maitsvad ning teenindus meeldiv. Kliendid on rahul, et ka väikeses linnas on võimalik saada muud kui tavapärast kiirtoitu.

Hoba Sushi menüüst leiab igale maitse-eelistusele sushisid – valikus on nii hosomakid, tempura sushid kui ka futomakid. Salatite valikus on erinevate lisanditega poke kausid ning vegan salat. Samuti on eraldi snäkkide valik, kust leiab teiste seas friikartuleid, juustupalle ja ka pannkooke. Kokteilimenüü on rikkalik ning paljud populaarsed joogid on selles esindatud. 

VÕHANDU KELLER

Fotode allikas: Võhandu Keller Google arvustused / Võhandu Keller Facebooki profiil

Hinnataseme vahemik: pitsad 6-15€ / Aasia toidud 5,5-13€ /

Musta kohvi hind: N/A

Latte hind: N/A

Veebilehe aadress: https://www.facebook.com/profile.php?id=100049266318898&locale=ku_TR

Menüü link: https://www.facebook.com/photo/?fbid=730539698598234&set=p.730539698598234&locale=et_EE

Telefoni nr broneerimiseks: +372 523 0057

Tripadvisori rating/skoor: N/A

Google rating/skoor: 4,0

Kirjeldus: Võhandu Keller on Räpina südames asuv keldrikorruse pubi. See on õdus koht, kus sõpradega õhtul aega veeta ja ka ööelu nautida. Vähemalt kord kuus toimub pubis üritusi, kus saab ka jalga keerutada. Külastajate hinnangul on pakutavad Itaalia pitsad väga maitsvad ning väärivad enda nime. Lisaks kiidetakse käsitööõllede valikut ja üldist pubi meeleolu ja hubasust. Eranditult kiidavad kõik arvustajad ka väga meeldivat teenindust.

Menüüst leiab erinevatele maitsetele Itaalia pitsasid. Uue lisana pakutakse Võhandu Kelleris ka Aasia toitu – valikus on nii Tom Yum supp kana või krevettidega kui ka kevadrullid. Snäkkide valik on lai, nagu pubide menüüle omane. Lisaks nendele pakutakse ka rebitud veiselihaga pirukat, krõbekana praadi ja grillburgerit.

INARA VANAVALGÕ KOHVITARÕ

Fotode allikas: Inara Vanavalgõ Kohvitarõ Google arvustused / Inara Vanavalgõ Kohvitarõ Facebooki profiil

Hinnataseme vahemik: praed 4-8€ / supp 4€ / pirukad 1,5€

Musta kohvi hind: 2,5€

Latte hind: 3€

Veebilehe aadress: https:/www./inara.ee/

Menüü link: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=731148575476315&set=pb.100057435370496.-2207520000&type=3

Telefoni nr broneerimiseks: +372 5168422

Tripadvisori rating/skoor: N/A

Google rating/skoor: 4,8

Kirjeldus: Räpinast vaid 13 minutilise autosõidu kaugusel asub Inara Vanavalgõ Kohvitarõ, mille näol on tegemist vana koolimaja ruumidesse loodud hubase kohvitarega. Külastajate hinnangul on tegemist väga armsa kohaga, kus tunned, et oled alati oodatud ning kus toidud on imehead. Kodused maitsvad toidud, mõnus atmosfäär ja omapärane maja on selle koha peamised märksõnad.

Menüüst leiad hoole ja armastusega valmistatud käsitööpelmeenid, mille kohta on kõigil külastajatel vaid kiidusõnad, kuigi mõni klient leiab, et need on veidi krõbeda hinnaga. Samuti pakutakse maitsvaid pirukaid, pliine ja kartuli-kruubiputru. Magusasõpru rõõmustavad rabarberikissell kohupiimaga, kaneelirull ja pliin moosiga.

Scroll to Top